Kontakt

Mar 25, 2014
image_pdfimage_print

Fundacja „Porozumienie Wzgórz Dalkowskich”
ul. Głogowska 10, 67-124 Nowe Miasteczko
tel.: 68 38 88 431
faks: 68 35 50 998
e-mail: biuro@wzgorzadalkowskie.pl
Biuro czynne od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 15:00

NIP: 925-20-20-159
REGON: 080106331
BS o/Nowe Miasteczko: 44 9673 1017 0010 0117 0237 0001
Numer KRS: 0000258837

Pracownicy biura:

  • Prezes Zarządu, Dyrektor biura
Tadeusz Walkowiak wew. 21 t.walkowiak@vp.pl
  • Specjalista ds. projektów inwestycyjnych
Przemysław Maksymów wew. 21 przemek@wzgorzadalkowskie.pl
  • Asystent biura
Małgorzata Komar wew. 20 gosia@wzgorzadalkowskie.pl
  • Asystent biura
Joanna Roszczuk wew. 20 asia@wzgorzadalkowskie.pl
  • Główny księgowy/
    Członek Zarządu
Mariola Włodarczak wew. 22 mariola@wzgorzadalkowskie.pl
  • Specjalista ds. kadr i księgowości
Tymoteusz Wrona wew. 22 tymek@wzgorzadalkowskie.pl
  • Specjalista ds. kadr i księgowości
Łukasz Stachura wew. 22 lukasz@wzgorzadalkowskie.pl
  • Specjalista ds. księgowych
Irena Stachura wew. 22 irena@wzgorzadalkowskie.pl
  • Koordynator ds. edukacji
Agnieszka Alaszewicz wew. 23 agnieszka@wzgorzadalkowskie.pl
  • Specjalista ds. edukacji i projektów społecznych
Marzena Smolińska wew. 23 marzena@wzgorzadalkowskie.pl
  • Specjalista ds. rozliczeń
Jolanta Skrzydlewska wew. 24 jola@wzgorzadalkowskie.pl
  • Główny specjalista ds. rozliczeń i monitoringu
Marta Moskwa wew. 24 marta@wzgorzadalkowskie.pl
  • Specjalista ds. projektów społecznych/
    Koordynator Programu Działaj Lokalnie
Bożena Skoczeń wew. 24 bozena@wzgorzadalkowskie.pl
  • Informatyk
Wojciech Skrzydlewski wew. 25 wojtek@wzgorzadalkowskie.pl

 

Numery kont placówek oświatowych:

Żłobek w Głogowie: 38 96731017 0010 0117 0237 0012

Żłobek w Szprotawie: 03 1090 2079 0000 0001 3105 2338

Niepubliczne Przedszkole „Przyszłości” w Nowej Soli: 72 96730007 0010 0117 0237 0037

Niepubliczne Przedszkole w Siedlisku: 78 96730007 0010 0117 0237 0026

Punkt Przedszkolny w Brzegu Głogowskim: 46 96730007 0010 0117 0237 0020

Punkt Przedszkolny w Kromolinie: 73 96730007 0010 0117 0237 0019