W dniu 15 grudnia br, w Hotelu Qubus w Głogowie na konferencji zorganizowanej przez Powiatowy Urząd Pracy w Głogowie, dotyczącej rynku pracy i współpracy z PUP na rzecz rozwoju przedsiębiorczości w regionie, Starosta Głogowski Pan Jarosław Dudkowiak wręczył „Złoty Herb” Powiatu Głogowskiego dla Fundacji Porozumienie Wzgórz Dalkowskich, którą w imieniu Fundacji odebrał Pan Przemysła Maksymów –Wiceprezes Zarządu.
Odznaczenia Są przeznaczone dla osób, które swoją działalnością rozwijają swoją pracę i pokazują ją nie tylko na terenie powiatu głogowskiego. To jest dowód uznania za ich ciężką pracę na rzecz lokalnej społeczności – powiedział starosta głogowski Jarosław Dudkowiak.
Dodajmy, że w tym roku mija 10 lat od założenia Fundacji Porozumienie Wzgórz Dalkowskich. Nasza organizacja wsparła swoimi działaniami blisko 20 tysięcy osób, a na rozwój regionu pozyskała około 30 mln złotych. W Fundacji pracuje 68 osób na pełnych etatach.