W dniu 25 sierpnia 2016r. Zarząd Fundacji ”Porozumienie Wzgórz Dalkowskich” podpisał umowę o współpracy z Polską Akcją Humanitarną. Celem współpracy jest rozwinięcie systemu docierania z pomocą do beneficjentów w zakresie dożywiania poprzez rekonesans sytuacji lokalnej, wynajdowanie instytucji, do których uczęszczają dzieci potrzebujące pomocy żywnościowej oraz finansowanie posiłków w tychże instytucjach, tzw. Program pilotażowy Pajacyk. Adresatami programu są dzieci i młodzież w wieku od 6 do 15 lat zagrożone wykluczeniem społecznym z powodu ubóstwa, niezaradności życiowej rodziców, niepełnosprawności, długotrwałej choroby, ofiary patologii życia rodzinnego, ze środowisk zaniedbanych lub innych przyczyn powodujący wykluczenie społeczne.

NEWS_Logo_PAH_aaa

fpwd_l