10 lat Fundacji na Wzgórzach Dalkowskich

Cze 14, 2016 Wpis w kategorii: Informacje
image_pdfimage_print

W dniu 10 czerwca br. na Wzgórzach Dalkowskich odbyła się Gala z okazji 10 – lecia działalności Fundacji.
Miejscem uroczystości był Pensjonat Korona w Modrzycy, położony na terenie Gminy Otyń.
Wydarzenie wypełnione niespodziankami, wspomnieniami, ale przede wszystkim serdecznością i miłą atmosferą panująca wśród zaproszonych gości. Byli to goście niezwykli, których los zetknął z Fundacją Porozumienie Wzgórz Dalkowskich w jej 10 letniej historii. Prezes Fundacji Tadeusz Walkowiak rozpoczął Jubileusz od serdecznego przywitania zaproszonych gości. Następnie Wiceprezes Zarządu i Dyrektor ds. rozwoju i inwestycji Przemysław Maksymów przedstawił prezentację 10- lecia działalności FPWD.
Wielką niespodzianką okazało się wystąpienie Kabaretu ‘’Zachodni” z Zielonej Góry, który rozbawił przybyłych do łez, oczywiście radości. Kabaret przedstawił komiczne scenki z życia wzięte. Następnym punktem programu było wręczenie wyróżnień ,,Samorząd z inicjatywą”, ,,NGO z pomysłem” oraz ,,Aktywny Lider” na Wzgórzach Dalkowskich. FPWD z okazji jubileuszu została również uhonorowana wystąpieniami ludzi, którzy dołożyli cegiełkę do jej budowy. Dało to zgromadzonym poczucie wspólnoty.

Na koniec odbył się bankiet do którego oprawę muzyczną tworzył zespół ,,Kolorowe Gitary’.
Obchody 10-lecia FPWD to jednak nie tylko uroczysta gala. Z okazji jubileuszu został również wydany specjalny konspekt ukazujący historię Fundacji Porozumienie Wzgórz Dalkowskich na tle zmian zachodzących w Polsce, który od dziś jest dostępny dla wszystkich.

Zachęcamy również do obejrzenia fotoreportażu z wydarzenia.

konspekt_dwnl

gallery