Fundacja „Porozumienie Wzgórz Dalkowskich” zaprasza osoby zainteresowane złożeniem wniosku w ramach konkursu grantowego „Działaj Lokalnie IX” na spotkania szkoleniowo-informacyjne, które odbędą się:

• 7 kwietnia 2016r. (czwartek) 16:30 w Centrum Rekreacyjnym Fenix w Potoczku (za boiskiem sportowym).
  • 12 kwietnia 2016r. (wtorek) 10:00 w sali konferencyjnej w siedzibie Fundacji “Porozumienie Wzgórz Dalkowskich” w Nowym Miasteczku.

W programie spotkania:

Omówienie tegorocznego regulaminu konkursu, zasady budowania projektu i przygotowania wniosku o dotację.

Ośrodek Działaj Lokalnie prowadzi także indywidualne konsultacje w siedzibie fundacji dla osób zainteresowanych udziałem w konkursie i złożeniem wniosku o dotację.

W tej sprawie prosimy o kontakt z koordynatorem programu, Panią Bożeną Skoczeń: bozena@wzgorzadalkowskie.pl lub telefonicznie 68 3888 431

Bieżące informacje na temat konkursu dostępne na: www.WzgorzaDalkowskie.pl

Serdecznie zapraszamy

Tegoroczna edycja jest współfinansowana ze środków Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności, Fundacji „Porozumienie Wzgórz Dalkowskich”, Związku Gmin Zagłębia Miedziowego, Powiatu Polkowickiego oraz samorządów ze Wzgórz Dalkowskich