Tegoroczna edycja liderów już po raz drugi poświęcona jest seniorom. Więc jeśli masz ukończone 60 lat i chcesz nauczyć się skutecznie pozyskiwać środki z Programu FIO/ASOS/POWER/Działaj Lokalnie ten projekt jest dla Ciebie.

plakat_gminne_rady

(Kliknij aby powiększyć)

Zajęcia będą prowadzone m.in. przez ekspertów oceniających projekty przy ministerstwie Pracy i Polityki społecznej w ramach Programów ASOS/FIO,  a także POKL FOP czy Działaj Lokalnie. Ponadto certyfikowani trenerzy Narodowego Banku Polskiego i Fundacji Wspomagania Wsi.

Więcej informacji w załączniku oraz na stronie: ires.edu.pl

Rekrutacja została przedłużona do dnia 15 maja 2015r.

Kandydaci mogą dokonać zgłoszenia uczestnictwa przesyłając zgłoszenie na adres  Fundacji Instytut Rozwoju Ekonomii Społecznej, ul. Galileusza 18, 67-200 Głogów lub za pomocą poczty elektronicznej, wysyłając wiadomość e-mail na adres biuro@ires.edu.pl

Tegoroczna edycja projektu realizowana jest przez Fundacją Porozumienie Wzgórz Dalkowskich w partnerstwie z Instytutem Rozwoju Ekonomii Społecznej, a współfinansowana jest z Rządowego Programu Aktywności Społecznej Osób Starszych na lata 2014 -2020r.