Szkolenie dla gospodarstw agroturystycznych

Mar 13, 2015 Wpis w kategorii: Inne
image_pdfimage_print

Serdecznie zapraszamy na bezpłatne szkolenie dla gospodarstw agroturystycznych z województw: Kujawsko-Pomorskiego, Lubelskiego, Lubuskiego, Łódzkiego, Mazowieckiego i Wielkopolskiego.

Data: 16-18 marzec 2015
Miejsce: Stary Folwark, Tworzyjanki 10, 95-060 Brzeziny (ok 30 km od Łodzi).
Szczegółowy program oraz rejestracja na szkolenie poprzez formularz DOSTĘPNY TUTAJ [KLIKNIJ]:

Ostatnie wolne miejsca! Zamkniecie listy zgłoszeń w niedzielę o godz. 12.00.

W ramach szkolenia zapewnione jest zakwaterowanie i wyżywienie uczestników oraz zwrot kosztów podróży dla uczestników do wysokości 50 zł.

Celem szkolenia jest przygotowanie członków stowarzyszeń gospodarstw agroturystycznych do otrzymania ekocertyfikatu pn. „Nlisko Natury”. Wszyscy uczestnicy szkolenia będą mogli ubiegać się o otrzymanie certyfikatu „Blisko Natury”. Certyfikat nadawany będzie bezpłatnie. Uczestnicy szkolenia proszeni są aby w miarę możliwości zabrali ze sobą symboliczne ilości produktów lokalnych/regionalnych (żywność, rękodzieło, alkohole) w celu prezentacji regionu. Szkolenie realizowane jest w ramach projektu „Agroturystyka przyjazna Naturze 2000”. Projekt jest realizowany przez Fundację Instytut na rzecz Ekorozwoju w ramach dofinansowania przez Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.

Zapytanie w sprawie szkoleń można kierować na adres:

Katarzyna Dmochowska
k.dmochowska@ine-isd.org.pl

lub

Marcel Kwaśniak
marcelkwasniak@gmail.com