Konkurs „Opowiedz” w ramach Programu Działaj Lokalnie VIII” w 2014r.

Mar 02, 2015 Wpis w kategorii: Działaj Lokalnie
image_pdfimage_print

Zapraszamy do udziału w konkursie wszystkie organizacje realizujące projekty w ramach Programu „Działaj Lokalnie VIII” na obszarze Wzgórz Dalkowskich w 2014r. Konkurs ma na celu nagrodzenie i promowanie najlepszych przykładów twórczego pokazywania projektów Działaj Lokalnie.
Konkurs „Opowiedz…” ma na celu zachęcenie Grantobiorców, realizujących projekty ze środków Programu Działaj Lokalnie, do poszukiwania atrakcyjnych sposobów opisywania własnych działań i promowania inicjatyw wspieranych w ramach Programu „Działaj Lokalnie”, a przez to ich wpływu na aktywizację lokalnej społeczności oraz na budowaniu dobra wspólnego.
Pragniemy, aby prace powstałe w ramach konkursu „Opowiedz…” spełniały funkcje komunikacyjno-promocyjne, wykorzystując przy tym nowoczesne technologie i nieograniczone zasoby ludzkiej pomysłowości.
Wszystkie informacje dotyczące Konkursu „Opowiedz…2014” zamieszczone są w Regulaminie Konkursu.

Nastąpiło przedłużenie terminu nadsyłania prac do 25 marca 2015r.

Załączniki do konkursu Opowiedz 2014r.

Materiały pomocnicze dla grantobiorców
Przygotowanie pracy na Konkurs „Opowiedz…” nie jest łatwą sprawą. Trzeba dobrze przemyśleć formę, sposób wykonania. Dobrze jest od samego początku trwania projektu zbierać zdjęcia, kręcić choćby krótkie filmy i zastanawiać się, jak najlepiej opowiedzieć historię swojego projektu, historię ludzi, miejsc i motywów, które się w nim pojawiały. Żeby ułatwić grantobiorcom to zadanie, zebraliśmy wiele pomocnych materiałów – zachęcamy do zapoznania się z nimi i wykorzystywania rad, które można w nich znaleźć.

Materiały przygotowane przez ARFP:

Prace przygotowywane na Konkurs „Opowiedz…” to Digital Storytelling, czyli opowiadanie cyfrowe. Czym jest taka „cyfrowa opowieść”? Jak ją przygotować? Jak wykorzystywać?