Umowy z Działaj Lokalnie podpisane!

Wrz 02, 2014 Wpis w kategorii: Działaj Lokalnie
image_pdfimage_print

W sierpniu 2014r. w Sali konferencyjnej Fundacji „Porozumienie Wzgórz Dalkowskich” uroczyście podpisano umowy z Programu Działaj Lokalnie z organizacjami, które będą realizowały projekty na obszarze Wzgórz Dalkowskich. Począwszy od sierpnia 2014r. do lutego 2015r. będzie realizowanych w terenie 21 projektów współfinansowanych ze środków Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności, samorządów ze Wzgórz Dalkowskich oraz biznesu. Projekty będą realizowane przez lokalnych grantobiorców, którzy otrzymali dotacje od 3000 do 5000 zł. Tematyka projektów jest bardzo różna, ale ukierunkowana na jedną wspólną cechę – na wypracowanie dobra wspólnego przez społeczność lokalną i przy wsparciu lokalnych partnerów.
Wszystkim Dotowanym życzymy powodzenia w realizacji działań, zaangażowania dużej liczy mieszkańców do uczestnictwa w projektach oraz osiągnięcie zamierzonych celów.

Tegoroczna edycja jest współfinansowana ze środków Polsko Amerykańskiej Fundacji Wolności, Fundacji „Porozumienie Wzgórz Dalkowskich”, Powiatu Polkowickiego oraz samorządów ze Wzgórz Dalkowskich.